Papillon Akademi

Papillon Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak hem danışmanlık hizmetleri hem de eğitim olanakları sunuyoruz. Danışmanlık merkezimizde, bilimsel ilkeler çerçevesinde, profesyonel meslek etiğine bağlı olarak, bireylere, ailelere, gruplara sorunlarının çözümünde psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün gelişen kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz . Kurumumuzda, alanında uzman psikiyatrist ve psikologlar  tarafından çocuk, ergen , yetişkin ve çift psikoterapileri uygulanmaktadır. Kurumumuz eklektik bir bakış açısıyla danışanlarımıza Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi, Hipnoterapi, EMDR ve Cinsel Terapi gibi birçok psikoterapi yöntemleri uygulanmaktadır. Gelişen, değişen dünya ve giderek kalabalıklaşan şehrin zorlu koşuşturması içinde, karşılaştığımız problemler kendinizi ve çevrenizi daha iyi tanımak, içsel kaynaklarınızı keşfetmek, yalnızlık hissettiğinizde ve sürdürdüğünüz rolün ağırlığı altında çoğu zaman çaresiz kaldığınızda sorunlarınızla baş edebilmek istiyorsanız, tüm psikolojik ihtiyaçlarınızı gidermede ve kendinizi geliştirip güçlendirmede yanınızda olmaya hazırız.

PAPİLLON AKADEMİ
Psikoterapistlik, kişinin bütün dünyasını değiştirmeye ve geliştirmeye yetecek derecede etkili olabilen bir meslektir. Tam da bu sebeple yalnızca alanında yetkin kişilerce terapi yapılması gerekmektedir. Psikoterapist olmak isteyen veya bu alanda kendisini geliştirmek isteyen meslektaşlarımız ve meslektaş adaylarımıza, konular ve teknikler üzerinde yetkinliklerini olabildiğince artırmak adına; alanında uzman kişilerce, konuların olabildiğince derinine inerek ve özellikle uygulama kısmına ağırlık verecek şekilde eğitimler hazırlıyoruz. Eğitim yelpazemizi de olabildiğince açık tutuyoruz çünkü her bir alanda (hipnoz, cinsel, bilişsel vs.) uzmanlaşmak isteyen siz değerli kursiyerlerimize geniş bir seçenek imkanı sunmayı
amaçlıyoruz.

Meslek haricinde de sadece kendisini geliştirmek isteyen kursiyer adaylarımız için “Evlilik Okulu”, “Görüşme Teknikleri”, “Diksiyon” gibi sürekli yenilenen eğitimlerimiz mevcuttur. Sadece meslektaşlarımızı alanda geliştirmek değil aynı zamanda ulaşabildiğimiz her bir insanın gelişimine katkıda bulunmayı misyon edindik. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.